Nasza misja

Wiemy, że stałe pokonywanie tak znacznych odległości przynosi znaczne obciążenie dla budżetu. Dlatego staramy się,

by nasze usługi były przeznaczone na każdą kieszeń, a jednocześnie były zawsze świadczone z najwyższą jakością.

Podstawiamy zawsze najnowsze busy do Niemiec, a nasi kierowcy są doświadczeni w pokonywaniu wybranych

tras i obeznani ze świadczeniem usług transportu osób.

transport na terenie Europy Zachodniej

Doświadczeni kierowcy
​​​​​​​i nowoczesne busy 

Nasi kierowcy to osoby, które mają wieloletnie doświadczenie w transporcie osób i rzeczy na terenie Europy Zachodniej. Trasy, które pokonują, są im doskonale znane. Każdy nasz kierowca przejechał dziesiątki tysięcy kilometrów po Niemczech, Holandii czy Belgii. Najbardziej cenimy sobie bezpieczeństwo naszych pasażerów, dlatego zawsze przeprowadzamy niezbędne kontrole, zanim nasi klienci wsiądą do pojazdów. Nasze busy, które jadą do Niemiec i innych krajów, są nowoczesnymi pojazdami, w pełni wyposażonymi i wygodnymi, dzięki czemu nawet długa podróż nie jest uciążliwa.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji interesującego Cię terminu. Niech przejazdy do Niemiec i innych krajów Europy Zachodniej staną się przyjemnością i pozwolą na ciekawe spędzenie wolnego czasu w gronie przyjaciół i znajomych.

Zaznaj komfortu 
​​​​​​​podróżowania z
​​​​​​​MID Transport

Chcemy, by każda osoba mogła bezpiecznie i swobodnie przemieszczać się po terenie Europy. W obecnych czasach, kiedy to nasze rodziny i przyjaciele są rozproszeni po całym świecie, bezpieczny i szybki transport międzynarodowy to podstawa, byśmy mogli utrzymywać z nimi kontakt. Dzięki nam podróż busem nie będzie kojarzyć się z nieprzyjemnym obowiązkiem, a z ekscytacją oczekiwania na spotkanie z dawno niewidzianymi osobami. Jeśli pracujesz za zachodnią granicą, co weekend możesz jeździć do domu. Nasze usługi przeznaczone są na każdą kieszeń, a dzięki atrakcyjnym promocjom i rabatom dla stałych klientów, możesz podróżować jeszcze taniej. Zapraszamy do stałej współpracy i wyrobienia naszej Karty Stałego Klienta, dzięki czemu nasze busy do Niemiec, Holandii czy Belgii zawsze będą dla Ciebie dostępne w atrakcyjnej cenie.

Do tego każdy klient otrzymuje wodę, batona Princepolo, kawę lub herbatę, aby jeszcze bardziej umilić przejazdy z nami! 

transport osób
zwiedzanie i podróże po Europie ZachodniejZwiedzaj świat z przyjaciółmi

Staramy się wspierać naturalną potrzebę poznawania nowych miejsc. Dlatego przyjmujemy rezerwacje od grup zorganizowanych, którym oferujemy przewóz do Niemiec i innych krajów od drzwi do drzwi. Szybko i tanio. Pamiętaj, że z nami opłaca się jeździć większą grupą. Co ósma osoba jedzie całkowicie za darmo!